Sex Simulator


Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Kliko Dhe Luaj

Kemi vetëm lojëra që janë gati.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojëra Japoneze Seksi – Lojëra Pornosh Me Anime

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat E Seksit Japonez: Më Shumë Se Një Kohë

Kur vjen puna te lojrat e pornos, tamam si atëherë kur vjen puna te pornografia e rregullt Është një nga vendet më të këqija prodhuese të përmbajtjes. Ata vijnë me disa nga lidhjet më të çmendura, por në të njëjtën kohë kanë gjithashtu vlerë të lartë prodhimi dhe një vëmendje të pabesueshme ndaj detajeve. Ne i dinim Të gjitha për industrinë E pornos Japoneze që shumë vite më parë, dhe kuptuam se gjithnjë e më shumë njerëz janë të interesuar për këtë. Pra, ne kemi vendosur qëllimin për të sjellë ty dhe të gjithë lojtarët E tjerë që kanë ethen Aziatike disa nga lojrat e forta të pornos që luajnë në Japoni., Jo vetëm këtë, por kemi mbledhur një ekip zhvilluesish dhe përkthyesish që punonin në këto lojra që të kënaqeshin nga publiku perëndimor. Ju nuk do të duhet Të flisni Japonisht për të luajtur këto lojra. Ka disa prej tyre që po shprehen për dialogë, por gjithashtu kanë dialog me këtë dhe ne e përkthyem atë për ty.

Nëse po pyesni veten, po, ka shumë gjëra për të bërë me hentain në këtë koleksion. Është Japonia në fund të fundit. Ata me të vërtetë janë në anime dhe hentai atje, kjo nuk është vetëm një obsesion perëndimor me zhanrin. Por edhe ti ke SHUMË lojëra seksi 3D dhe lojra të rregullta. Megjithatë, edhe lojrat e rregullta duken pak si anime atje. Por ti do të jesh në gjendje të dallosh ndryshimin e historive dhe të shkelësh në to. Të gjitha lojërat E Seksit Japonez po vijnë falas. Nuk do të duhet të regjistrohesh në vend dhe nuk do të ngjisim thumbat mbi ty., Ka reklama në platformën tonë, por asgjë më shumë se ajo që gjen në PornHub ose YouTube. Lexo më shumë për projektin tonë në paragrafët më poshtë.

Shiko Çfarë Luajnë Në Japoni.

Nëse je i fascinuar me kulturën E pornos Japoneze, ti tashmë e di se si perëndimor ti mund të kruash vetëm sipërfaqen e sasisë masive të pornove që prodhojnë atje dhe vë bast se ti do të doje ta dije se ku mund të gjenden të gjitha përmbajtjet e tyre të mira. Epo, kemi shumë lojëra seksi të forta në vendin tonë që nuk janë lëshuar kurrë në publikun perëndimor. Fantazitë dhe fantazitë në to nuk janë shumë të ndryshme nga ajo që kemi këtu ose nga ata që gjetën në pornot Japoneze që shkojnë në perëndim, por ata janë pak më brutalë dhe më të pistë në këtë përmbajtje.

Për shembull, ata kanë shumë lojëra seksi inçeste, ashtu si ne, por shumica e lojrave të tyre janë të përqëndruara në fantazitë e vëllait të vogël dhe skenaret e baba – bijës. Gjithashtu, ajo që është ndryshe nga të gjitha lojrat tona është fakti se ata luajnë nga perspektiva e vajzave të reja dhe ata janë ata që duan ta rrëzojnë atë pallën e familjes. Në të njëjtën kohë, ata janë gjithashtu të çmendur për të gjitha lojrat e loli hentai, të cilat mund të gjesh shumë në vendin tonë. Siç thashë, ata bëjnë shumë lojëra seksi me një parodi në industrinë e tyre të lojrave të të rriturve., Por ajo që është kurioze është fakti se ata nuk përqëndrohen në seritë dhe manga që janë popullorë në perëndim. Nëse jeni në lojrat e parodisë hentai, ju duhet të jeni një fans i krimit të vështirë për të njohur disa nga këto karaktere. Ata kanë disa klasikë, por është më së shumti i kënaqur me krimin popullor Të publikut Japonez.

Pastaj janë lojrat E seksit 3D dhe lojrat e rregullta pornografike që ata gëzojnë gjatë deteve. Do ta shohësh në këtë koleksion që ka një magjepsje të madhe me femrat e zyrës dhe fetishet e uniformës, por gjithashtu me vajzat e shkollës.

Zhanret Japoneze Të Lojrave Seksuale Duken Si Tonat

Një nga gjërat që do të shohësh në këtë vend do të jetë se zhanret nuk do të ndryshojnë shumë. Ata gjithashtu gëzojnë një stimulues të mirë seksi, veçanërisht kur vjen puna me lojën e seksit liberty dhe me shumë zakone për atë sesi duken personazhet. LOJRAT E RPG seksi janë shumë mirë. Më pëlqen më shumë koha e lojës që kanë në Rpg-në e tyre të pornos. Në të njëjtën kohë, koleksioni që kemi sjellë këtu ka shumë arena betejash me letra dhe nga të gjitha lojrat e tjera pornografike. Ajo që është e ndryshme në rastin e lojrave të seksit enigmatik Japonez është fakti që ato janë vërtet të vështira dhe mendje trajnimi., Në rastin e vendeve të lojrave perëndimore, lojrat e pazëllit janë të thjeshta. Disa duken si dashuri karamelesh dhe janë po aq të lehta. Por lojrat e pornos Japoneze po vijnë me mode të forta që do të të bëjnë të përqëndrohesh aq shumë sa do të harrosh që po luan një lojë të rritur. Megjithatë, do ta mbash mend sapo të mbarosh një nivel dhe të marrësh shpërblimin erotik.

Lojrat Origjinale Të Seksit Japonez Falas

E di që përkthimi i lojrave në anglisht mund të jetë gjë e vështirë për t'u bërë dhe kjo ofertë falas mund të duket e çuditshme në fillim. Por të përkthesh lojëra seksi nuk është dhe aq e vështirë. Nëse e di se çfarë po bën është po aq e thjeshtë sa të përkthesh çdo fjali. Ne thjesht ndryshojmë disa spec në dosjet e lojës dhe pastaj ata janë gati për të shkuar. Madje i testojmë lojrat nga fundi deri në fund me pajisje të shumta për t'u siguruar që të punojnë mirë, dhe si një masë shtesë, zbatuam kopsat e raportimit për çdo lojë nëpërmjet së cilës mund të shënosh gabime që të rregullojmë., Megjithatë, deri tani nuk kishte asnjë raport, përveç disa ditëve të para kur ne ishim ende duke ngritur serverat tanë. Përveç kësaj, ekipit tonë i pëlqen të punojë në këtë projekt dhe nuk është një barrë për ta. Prandaj i mbajmë gjërat të lira në vendin tonë. E vetmja gjë që kërkojmë tani është që të përdorësh një bllokues reklamash ndërsa luan Në Lojrat E seksit Japonez.

Luaj Falas Tani